28.05.2021
NOC KOSTELŮ

Program Noci kostelů 28. května 2021

Křížová cesta nejen pro rodiny s dětmi v zahradě Kulturního a rodinného centra

Nejen rodiny s dětmi si mohou projít křížovou cestu v zahradě Kulturního a rodinného centra. Na 15 zastavení plní děti ve spolupráci s rodiči jednoduché úkoly při kterých si připomenou Ježíšův příběh, který se odehrál o Velikonocích.

Nejen rodiny s dětmi si mohou projít křížovou cestu v zahradě Kulturního a rodinného centra. 

Co Vás čeká: 15 zastavení dětské křížové cesty s jednoduchými úkoly, které mohou plnit děti ve spolupráci s rodiči. Na 15 zastaveních si můžete také připomenout Ježíšův příběh, který se odehrál o Velikonocích. 

Na konci stezky je připravena malá odměna. 

Externí WWW odkaz: Informace k Noci kostelů v barrandovské klubovně Církve bratrské Praha 5

Informace o kostele

WWW: http://www.barrandovcb.cz

Adresa kostela: Záhorského 886

GPS: 50°01'048.22"N, 14°22'22.69"E

Kontaktní osoba pro Noc kostelů: Aleš Čejka

Návaznost na dopravu:

autobusová zastávka Záhorského - Bus č. 170

zastávka tramvaje Sídliště Barrandov nebo Poliklinika Barrandov - tramvajové linka č. 4, 5, 12, 20

autobusová zastávka Nový Slivenec - Bus č. 120, 130, 230

adresa: Záhorského 886/4, Praha 5

parkování: v přilehlých ulicích bez omezení

Klubovna Církve bratrské Praha 5 - Domeček se nachází v centru barranovského sídliště v nově zrekonstruovaném Kulturním a rodinném centru Záhorského - ul. Záhorského 886/4, Praha 5.  Program bude probíhat od 16.00 do 19:00 hodin a za dobrého počasí se bude konat celý program v zahradě Kulturního a rodinného centra. Při nepříznivém počasí budeme v Domečku - klubovně Církve bratrské - (modrý) vchod z ulice Záhorského, 1. patro.

Od 16:15 do 17:45 vás čeká pestrý program pro děti i dospělé na téma Stavíme vesmírné legoměsto se stavěním staveb z Lego® stavebnic a kostiček a s písničkami hudebníka a písničkáře Tomáše Najbrta, který písně doprovodí na kytaru, a dále s hrami a biblickým příběhem. Program můžete od 16:15 do přibližně 17:45 sledovat na živě na našem YouTube kanálu.

V zahradě budete moci navštívit také křížovou cestu nejen pro rodiny s dětmi. Pro menší i větší děti bude připraven dárek - dětské Bible ve dvou vydáních podle jejich věku.

Pro děti budeme mít připravené oddělené Lego® stavebnice a oddělené Lego® kostičky, které děti nebudou sdílet s dalšími dětmi. Budeme také dodržovat 2 m rozestupy a dezinfekci rukou. Každý účastník je povinen mít ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), který brání šíření kapének, v souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví, které upravuje povinnost užití ochranného prostředku dýchacích cest (tedy respirátor nebo nanoroušku a děti roušku). Jedná se bohoslužbný program pro děti i dospělé.

Zveme děti a rodiče - pojďte si s námi užít společný pestrý program v zahradě Domečku - barrandovské klubovně Církve bratrské Praha 5.

Navíc máme připravený dárek zdarma pro dětí - dětskou Bibli ve dvou formátech - pro menší děti i pro větší děti.

Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi dětmi.

Noc kostelů na Facebooku Kanál Noci kostelů na Youtube