10.06.2022
NOC KOSTELŮ

Program Noci kostelů 10. června 2022

Kapela Lévi (koncert)

Zveme vás na Open Air program Noci kostelů v Lodivadle na Kavčím plácku. Koncert kapely Lévi, jejíž cílem je přinášet kvalitní křesťanskou hudbu, která je zaměřená nejen do církve, se uskuteční v 18:30 hodin. Vstup zdarma.

Program probíhá na místě mimo kostelPřejít na mapu

Místa, na kterých probíhá tento program:

1. Lodivadlo, Kavčí plácek

Informace o kostele

WWW: http://www.mozaika.hk

Adresa kostela: Mýtská 2

GPS: 50°12'36.298"N, 15°50'14.601"E

Kontaktní osoba pro Noc kostelů: Patrik Soukup

Návaznost na dopravu:

MHD - zastávka Soud (linky 2, 4, 7, 18, 21). Parkování v okolí je zpoplatněno v pracovní dny do 18 hodin. Zdarma je možné využít parkoviště P+R u koupaliště Flošna vzdálené cca 10 minut pěším tempem.

​Parkování v okolí je zpoplatněno v pracovní dny do 18 hodin, v sobotu do 16 hodin a v neděli a o svátcích je zdarma. Zdarma je možné využít parkoviště P+R u koupaliště Flošna vzdálené cca 10 minut pěším tempem.

Mozaikové prostory s kavárnou a dětským koutkem jsou zázemím Křesťanského společenství Mozaika. Během Noci kostelů vás zveme na prohlídku našich prostor nebo se můžete stavit jen na kávu během prohlídky kostelů v historickém centru Hradce Králové. Kavárna bude otevřena v pátek 10. června od 17 do 21 hodin. Srdečně zveme.

Nově pro vás letos chystáme Open Air program v blízském Lodivadle na Kavčím plácku. Těšit se můžete na koncerty křesťanské kapely Lévi nebo na koncert chval Dany Pechánkové za doprovodu violoncella a houslí manželů Brtníkových a elektrické kytary Oty Pinknera. Občerstvení zajištěno. Vstup volný.

 

Mozaika, Mýtská 2, Hradec Králové ​// Lodivadlo, Kavčí plácek, Hradec Králové

MHD - zastávka Komenského (linky 2, 4, 18, 21)

​Parkování v okolí je zpoplatněno v pracovní dny do 18 hodin, v sobotu do 16 hodin a v neděli a o svátcích je zdarma. Zdarma je moé využít parkoviště P+R u koupaliště Flošna vzdálené cca 10 minut pěším tempem.

Noc kostelů na Facebooku Kanál Noci kostelů na Youtube