24.05.19
NOC KOSTELŮ

Hustopeče u Brna, modlitebna sboru Apoštolské církve

Program Noci kostelů 24. května 2019

Celovečerní program:

Komentované prohlídky
Během celého večera je možné si prohlédnout prostory Křesťanského centra
Občerstvení
Pro každého návštěvníka je připraveno drobné občerstvení - káva, čaj, něco na zub. Připraveno je i grilování a palačinky
Výstava Biblí a biblické literatury
Po celý večer je možné si prohlédnout Bible a biblickou literaturu, kterou pro vás představí předseda České biblické společnosti. K dispozici budou jednak staré a historické tisky, ale také moderní nástroje na studium Bible.
Africké výjezdy
Během večera budou k dispozici suvenýry a předměty přivezené z Afrických cest. Přijďte si popopvídat o životě v Tanzanii, Malawi, Jižním Súdánu či Zambii přímo s účastníky těchto exotických cest.

Informace o kostele

WWW: http://achustopece.cz

Adresa kostela: Kollárova 7

GPS: 48°56'32.393"N, 16°44'9.757"E

Kontaktní osoba pro Noc kostelů: Karel Fridrich

Návaznost na dopravu:

Budova se nachází několik desítek metrů od Hustopečského náměstí při cestě na Kurdějov: z Dukelského náměstí stačí projít ulicí Masarykova, přejít křižovatku a jsme třetím domem na levé straně ulice.

Křesťanské centrum Apoštolské církve se nachází v ulici Kollárova 7. Dům pochází z počátku 20. století. Náš sbor ho koupil v roce 2004. Na první pohled vypadá jako běžný řadový domek, ale uvnitř ukrývá zcela nový sál pro 80 lidí, kuchyni a několik kluboven. Naše křesťanské centrum jsme si oblíbili především pro jeho praktičnost a multifunkčnost. Není problém u nás pořádat nejen bohoslužby, ale například také mládežnické či jiné volnočasové aktivity. Není výjimkou, že zde slavíme různé události – narozeniny, svatby či požehnání nově narozených dětí. 

Noc kostelů na Facebooku Kanál Noci kostelů na Youtube